שואב אבק מרכזי שירות

0
825
שואב אבק מרכזי שירות

שואב אבק מרכזי שירות הוא התאמת המערכת לצרכי הלקוח והתקנה מקצועית. השימוש הוא בחומרים תקניים בלבד ואיכות העבודה מקצועית. מי שמותקנת בביתו מערכת שאיבה מרכזית מכיר את יתרונותיה בהפיכת הבית לנקי במהירות וללא מאמץ. אחרי ההתקנה המקצועית והעבודה המוצלחת, מה שלא פחות חשוב מכך הוא השירות. מענה זמין, אדיב ואיכותי. על כך אתם מוזמנים לקרוא במאמר שלפניכם.

למה חשוב שואב אבק מרכזי שירות

מערכת שואב אבק מרכזי שירות זו מערכת מתוחכמת. היא הדורשת בעל מקצוע לתיקון תקלות ומתן שירות בעת הצורך.

המערכת בנויה משני חלקים. מערכת שאיבה מרכזית המותקנת מחוץ לבית. אליה מחוברת צנרת ואקום 2 צול ייעודית, המותקנת מתחת לרצפה או בתוך הקירות. בשונה משואב אבק רגיל, עוצמת השאיבה פה היא הרבה יותר חזקה. בנוסף, פליטת חלקיקי האבק נעשית מחוץ לבית ולא בתוכו.

מבחינה בריאותית זו מערכת חובה לחולי אסתמה או לכאלו האלרגיים לאבק. מדובר על חלקיקים הקטנים משני מיקרון ומצויים באוויר והם אינם נראים בעין בלתי מזוינת. שירות למערכת כזו חשוב לאלו המחפשים את הנוחות בשואב אחד מרכזי וטוב בכל חלקי הבית. 

שירות למנוע

כדאי להכיר את המערכת של שואב אבק מרכזי שירות. המנוע הוא לב ליבה של המערכת. בנקודה רגילה יש “משיכה” ישירה של הצנרת מתחת לרצפה מהנקודה אל המנוע. זה יכול גם להיות מרחק של מטר אחד, לדוגמא.

שקע נשלף לעומת זאת מצריך לפחות 15 מטרים של צנרת המותקנת מתחת לריצוף. התאמת המנוע לבית עם 4 נקודות רגילות שונה ממנוע עם 4 נקודות נשלפות. ההבדלים באורכי הצנרת מאוד משמעותיים והתאמת המנוע צריכה להיות בהתאם.

רוב המנועים, מחוללי הוואקום, הם בעלי יכולת שאיבה של 25-120 מטר. ברוב הבתים בארץ אורך הצנרת לא עולה על 45 מטר.

3 פרמטרים לבדיקת שואב אבק מרכזי שירות

הראשון הוא ה-AIR FLOW המודד את כמות זרימת האוויר.  מדד זרימת האוויר מחושב בליטר לשנייה. הוא מעיד על כמות זרימת האוויר המושפעת מכוח ההתנגדות של המערכת ומכוח שאיבת המנוע.

פרמטר נוסף הוא ה- AIRWATT. זהו מדד הבודק את כוח העבודה המלא של המערכת והוא משוקלל עם יכולות השאיבה שלה.  מדד נוסף הוא ה-WATER LIFT שקובע כמה מים השואב יכול להרים. זהו מדד הקובע את כוח היניקה של השואב ומציין את הכוח של המנוע ואת עוצמת השאיבה.   

LEAVE A REPLY