איטום גג מרוצף

0
89
איטום גג מרוצף

מה חשוב לדעת על עבודת האיטום?

איטום גג מרוצף היא עבודה אשר בכוחה להבטיח הגנה על המבנה מפני פגעי מזג האוויר השונים כמו:
חדירה של מים אל תוך המבנה (כאשר, בגגות מרוצפים, המים יכולים לחדור דרך הרווחים המצויים
בין האריחים). עבודת איטום של גגות מרוצפים יכולה להתבצע באחת מתוך מספר דרכים שונות
ובין היתר: איטום הגג ללא צורך בפירוק של שכבת הריצוף, איטום הגגות לפני הליך הריצוף ואיטום
אשר מצריך את פירוק הריצוף. כמובן, שלשיטה עליה תתבסס עבודת האיטום תהיה השפעה רבה על אורך העבודה, מורכבותה ומחירה – כאשר, ככל שהעבודה הנדרשת תהיה יותר  מורכבת, כך גם מחירה יהיה גבוה יותר.

איטום גג מרוצף – מהלך העבודה בכל אחת מהשיטות

במקרים בהם איטום גג מרוצף יצריך את פירוק הריצוף הקיים, מהלך העבודה יהיה: פינוי הגג מתכולה, פירוק הריצוף, ביצוע בדיקה של שיפוע המרזבים וביצוע שינויים, ועבודת האיטום בפועל – אשר תתבצע ברוב המקרים תוך שימוש ביריעות ביטומניות.
במקרים בהם האיטום יתבצע ללא הרמת ריצוף, סדר הפעולות יראה לרוב כך: בשלב הראשון יהיה צורך לאתר את מקור הנזילה. בשלב הבא, תתבצע עבודה של פינוי הגג מחפצים וניקוי הגג. בשלב הבא, יש לבצע תיקוני רובה בין המרצפות  ואיטום החריצים. לאחר מכן, תתבצע עבודת האיטום בפועל – אשר במקרים כאלו, תתבצע תוך שימוש בחומרים אקריליים שונים.

איטום גג מרוצף וחשיבות המקצועיות

בכדי לבצע עבודת איטום גג מרוצף יש צורך ברמה מקצועית גבוהה – כאשר, על קבלן האיטום, לבחון את מצב הגג ואת הסיבה בגינה נדרש האיטום ולהתבסס על כך לבחור את שיטת העבודה המתאימה. בשלב הבא, כאמור, כל שיטה מצריכה נקיטה בשלבי עבודה שונים – כאשר, לכל שלב שכזה תהיה חשיבות והשפעה על התוצאה.
מהסיבה הזאת, ההמלצה היא להקפיד ולבחור חברת איטום מקצועית ומנוסה, אשר מחזיקה בניסיון רב שנים כמו גם בציוד איכותי ומתקדם, אשר יאפשר לה לבצע כל עבודת איטום בסטנדרטים בלתי מתפשרים.עבודת איטום של גג מרוצף היא עבודה מורכבת, אשר מצריכה ידע וניסיון מקצועי נרחב. לכן, אם גם אתם מעוניינים בשירות, חשוב שלא תתפשרו על פחות מחברת האיטום המקצועית, המנוסה והמתאימה ביותר לביצוע העבודה. .
חברת “ראם איטום מבנים” הינה חברה מקצועית, בעלת ניסיון של שנים רבות באיטום מבנים ויכולות להתמודדות עם כל הקשיים והאתגרים.
לקבלת מלוא הפרטים, מוזמנים ליצור קשר עם החברה.

LEAVE A REPLY