בוק בת מצווה

0
391
בוק בת מצווה

כל הדבר הזה של צילומי בוק בת מצווה הפך להיות לכמעט הכרח. אין הרבה ילדות שמוכנות לוותר על הדבר הזה. אך כאן חשוב להבין שכדי לקבל את האלבום המיוחל שיענה על הציפיות ועל הדרישות של הילדה, צריך להתאים אותן למה שהצלם או הצלמת מציעים כאשר זה אמור להתאים גם לאפשרויות ולמסגרת התקציב שלכם.

אם אין תיאום ציפיות, התוצאה לא ממש תשביע רצון וחבל יהיה על כל ההשקעה.

אז על מה אתם צריכים לחשוב לפני שאתם קובעים צילומי בוק בת מצווה?

הילדה והציפיות שלה

כבר ציינו לעיל עד כמה חשוב לתת את הדעת לציפיות של הילדה. כי לפני הכול ואחרי הכול אתם עושים את זה בשבילה. על כן חשוב שתשמעו ממנה מה היא רוצה ועל מה היא חולמת. יש ילדות שלא מוכנות לוותר על צילומי שקיעה ויש מי שתתעקש על צילומים על יד הכותל המערבי. יש מי שרוצה דווקא את התמונות האינטימיות בסטודיו המוגן ויש מי שתרצה לסחוב איתה את כל המלתחה שבארון. כל אחת והרצונות שלה וכל אחת עם הציפיות שלה. מה שאומר שיש צורך בגמישות מצד ההורים כדי שהילדה תהיה שבעת רצון.

זה לא אומר שהילדה היא המחליטה הבלעדית במיוחד אם ההורים הם אלו שמשלמים על כל הסיפור הזה. היא צריכה לשמוע מה מסגרת התקציב שלכם ההורים וכמה אתם מוכנים לשלם על התענוג ובכפוף למסגרת היא תצטרך להגיע להחלטה ולבחירה.

כי עם כל הכבוד לצילומי בוק בת מצווה, חשוב שהם ייעשו ברוח טובה ובהסכמה הדדית של כל הצדדים.

כך בוחרים צלם בוק בת מצווה

אז הגעתם איכשהו להבנות מול הילדה ואתם מחפשים את הצלם שיגשים לה את החלומות שלה.

כאן חשוב שתבדקו היטב את השוק. יש הרבה צלמים המציעים את השירות ויש גם טווח של מחירים. בדקו מה מציע כל אחד מאנשי המקצוע, מה הוא מציע בתמורה ולא פחות חשוב לבדוק את יחסי האנוש שלו מול הלקוחות. הטוב ביותר הוא לאפשר לילדה לשוחח עם הצלם ולראות אם הוא ‘בראש’ שלה.

רק אחרי שאתם בטוחים שהוא הכתובת שלכם, תתקדמו הלאה.

LEAVE A REPLY