פיתוח אתרים

פיתוח אתרים עם פתרונות אינטרנט חכמים

המושג פיתוח אתרים מתייחס בדרך כלל לתהליך האפיון, בניגוד לעיצוב שמשפיע על הגרפיקה באתר ולבנייה שמתבצעת עם כלים טכניים, הפיתוח מחייב שיתוף פעולה בין החברה לבין הלקוח והוא גם כולל הכנת סקיצות תיאורטיות בלבד. פיתוח אתרים
מצד שני, אסור להקל ראש בחשיבות של הפיתוח ובהשפעה שלו על פעילות האתר, בעזרת הפיתוח ניתן לקבוע את לוח הזמנים להקמת אתרי אינטרנט, להחליט על סדר עדיפויות ולמנוע בזבוז של זמן וכסף.
פיתוח אתרים מבוצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים והוא דורש מיומנות גבוהה.
יש כמה שיקולים שחשוב להתייחס אליהם במהלך פיתוח אתרים.
ראשית, חשוב לבדוק איזה מסר הכי נכון להעביר לקהל היעד ובאיזה אופן ניתן לקשר בין המוען והנמען, יש הרבה שיטות להקים אתרי אינטרנט ומגוון עצום של סגנונות עיצוב.
הדרך היחידה להתמודד עם השפע היא להשקיע בפיתוח המוקדם ולדאוג לתשתית יציבה של האתר.
שנית, רצוי לשתף פעולה בין המחלקות השונות כבר בשלבים המוקדמים של הפיתוח.
מחלקת הפיתוח צריכה לקבל המלצות מהמחלקה הגרפית, להעביר רשמים למחלקה הטכנית ובמידת הצורך גם לעדכן את מנהל הפרויקטים או ישירות את הלקוח.
מבחינת הלקוח, הפיתוח הוא חלק מתהליך ההקמה ולכן לא תמיד הוא מעורב בפרטים הקטנים.
שיתוף פעולה בין המחלקות מאפשר לנצל את יתרונות הפיתוח גם בהקמת אתרי תדמית, אתרי חנות ואתרים קטלוגים.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על התהליך הפשוט של הקמת אתר אינטרנט

האם פיתוח אתרים משפיע על קידום האתר?

הפיתוח מתחיל בהחלטה עקרונית על הקמת אתרי אינטרנט והוא כולל את גם את תהליך הקידום והשיווק.
בעזרת הפיתוח ניתן לשפר את הנראות של האתר במנועי החיפוש, להקל על הקידום ברשתות החברתיות ולחסוך בהוצאות על פרסום לא אפקטיבי.
הפיתוח צריך להתאים לאופטימיזציה לגוגל ולמנועי חיפוש אחרים, לאפשר עדכוני תוכנה על פי חידושים טכנולוגיים ולהישען על עיצוב רספונסיבי שמתאים למסכים בגדלים שונים.
אתר שבנוי טוב יכול לשרת את צרכי הלקוח לאורך שנים רבות, את הפיתוח של אתרי אינטרנט יש לבצע בסבלנות, על פי מסגרת תקציב מסודרת וגם בלוח זמנים קשיח.
כך ניתן לשדרג אתרי אינטרנט קיימים או לבנות אתרים חדשים ומוצלחים.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/infomediabooks/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326