עיצוב ובניית אתרים

0
5412
עיצוב ובניית אתרים

עיצוב ובניית אתרים

שירותי קידום ובניית אתרים ניתנים על ידי חברות מקצועיות והם מיועדים ללקוחות פרטיים, עסקים קטנים ובינוניים ותאגידים גדולים. יחד עם זאת, לא כל הלקוחות מבינים את הדמיון והשוני בין עיצוב לבין בניית אתרי אינטרנט. על פניו, עיצוב עוסק בחלק הגרפי של האתר בעוד הבנייה קשורה להיבט הטכני. בפועל המצב מורכב יותר כי קיים קשר סימביוטי בין העיצוב והבנייה. היכרות עם הקשר הזה יכולה לסייע לבעלי אתרי אינטרנט ולכל מי שעושה את צעדיו הראשונים בתחום.

עיצוב ובניית אתרים מזינים אחד את השני. בעוד העיצוב קובע כיצד האתר ייראה, הבנייה הופכת את הסקיצה הגרפית למציאות. עיצוב שעולה בקנה אחד עם אופי הבנייה ועם הסגנון הרצוי של האתר ישיג את מטרתו, לעומת עיצוב שמבוצע במנותק מהבנייה ולכן יגרום לבזבוז זמן ומשאבים. זו גם הסיבה בגללה מחלקות עיצוב ובניית אתרים פועלות בשיתוף פעולה. לכל חברה מקצועית צריכות להיות מחלקות שמכירות את התחום של עיצוב ובניית אתרים ומנהלי פרויקטים שמקשרים ביניהן. כך עובדים ביעילות ומשרתים את צרכי הלקוח בטווח הקצר והארוך.

מדוע לא להפריד בין עיצוב ובניית אתר?

באופן עקרוני קיימת אפשרות טכנית של הפרדה בין עיצוב ובניית אתרים. על פי האפשרות הזו, מחלקת העיצוב תהיה מנותקת לחלוטין מהמחלקה הטכנית של בניית אתרי אינטרנט או תפעול תקלות. עם זאת, זו אופציה שאינה מומלצת. הפרדה בין עיצוב ובניית אתרים תקשה על הלקוח ותסרבל את העבודה השוטפת. ההפרדה גם לא מומלצת בגלל שהיא לא יעילה. מחלקת עיצוב גרפי שלא פועלת בשיתוף פעולה עם מחלקת בניית אתרים לא תוכל לעמוד ביעדים, לא תבין מה נדרש ממנה ובסופו של דבר תייצר נזקים בלתי הפיכים לאתר וללקוח.

לסיכום, הנושא של עיצוב ובניית אתרים מורכב מכפי שנהוג לחשוב. בעלי עסקים או אנשים פרטיים שרוצים להקים אתר אינטרנט צריכים לבחור חברה שמרכזת כמה שיותר שירותים תחת קורת גג אחת. באופן כזה ניתן לא רק לעצב אתר ברמה גבוהה, אלא גם לבנות אותו על פי הסטנדרטים המקובלים בענף וברחבי העולם.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/infomediabooks/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

LEAVE A REPLY